نصب و آموزش بهره برداری از سیستم های UPS

کارشناسان این واحد پس از انجام مراحل قرارداد با حضور در محل مشتری ضمن تحویل سیستم‌های UPS سفارش داده شده، آن‌ها را در محل مورد نظر مشتری که دارای شرایط مناسب باشد نصب و آموزش‌های لازمه را در سطح کاربری و نگهداری صحیح از سیستم‌ها (بدون محدودیت در تعداد کاربران) به کاربران معرفی شده از سوی مشتری ارائه می‌دهند.
​​​​​​​
پس از انجام نصب و اموزش توسط کارشناسان این واحد، گزارش نصب و راه اندازی که شامل پارامترهای اندازه گیری شده محیطی و الکترونیکی می باشد در اختیار مشتری قرار گرفته و نواقص و یا مشکلات احتمالی به اطلاع مشتری می رسد.

پشتیبانی از راه دور: 

​​​​​​​مشتریان اکسین ارتباط می‌توانند بصورت تلفنی و یا از طریق نرم افزارهای پیام رسان از راهنمایی‌های کارشناسان فنی این واحد در جهت حل مشکلات کاربری و یا رفع ایرادات سطحی سیستم‌ها اقدام نمایند.

​​​​​​​

برترین برندها در دستان ماست: 

​​​​​​​کمپانی فلوک در سال 1948 در آمریکا تاسیس شده است و تا‌کنون توانسته در حوزه‌های صنعت‌الکتریکی، تجهیزات دمایی، تجهیزات کنترل‌محیطی و کالیبراسیون سهم مهمی از بازار جهانی را به‌دست آورد.

برند فلوک به عنوان رهبر بازار در حوزه تجهیزات‌برقی و صنعتی امروزه در سراسر دنیا توزیع و در صنایع‌ هوایی، مخابرات، تولید‌برق، گاز و غیره استفاده می‌شود. مدار دیجیتالی پیشرفته، دقت‌بالا و بدنه محکم و ضد‌ضربه از جمله ویژگی‌های کلیدی محصولات این کمپانی معظم امریکایی است.
​​​​​​​
همچنین برند دی والت آمریکا تولید ابزار برقی ، شارژی و ابزار دستی برای ساختمان سازی، تولید و تاسیسات را بعهده دارد.
دی والت نام تجاری بلک اند دکر بعنوان محبوبترین برند در تجهیزات شارژی شناخته می شود.

تجربه و تخصص:

​​​​​​​تعمیر یک یوپی اس علاوه بر نیاز به داشتن تخصص کافی در زمینه الکترونیک و شناخت قطعات ، نیازمند تجربه بالایی می باشد. اکسین ارتباط با استفاده از کارشناسان و تکنسین های با تجربه قادر است نسبت به تعمیر و رفع عیب دستگاه یوپی اس شما اقدام کند.

شایان ذکر است استفاده از قطعات الکترونیکی اورجینال و اصلی توسط اکسین ارتباط حجم برگشت دستگاه های تعمیری را نزدیک به صفر رسانده.
​​​​​​​
متخصصین ما قادرند فارغ از توان و برند نسبت به بروز آوری ، تنظیم سخت افزاری و نرم افزاری و تعمیر اغلب یوپی اس های موجود اقدام کنند. 

یادآور می گردد با توجه به اینکه دستگاههای یوپی اس به نوعی تولید کننده ی برق می باشند تقریبا" در تمام حالتها ، حتی در زمان خرابی و خاموش بودن دارای ولتاژهای گاها" کشنده می باشند.
بدینوسیله تاکید می گردد برخی نقاط یوپی اس میتواند تا 800VDC ولت برق در خود نگهداری کند. از این رو در صورتی که تخصص و تجربه کافی ندارید از بازکردن این دستگاهها جدا" خودداری کنید.

پشتیبانی حضوری: 

در مواردی که مشکلات کاربران به صورت تلفنی قابل حل نباشد، کارشناسان فنی این واحد ظرف مدت 2 ساعت در مرکز استان و 24 ساعت در محدوده استان خوزستان (شهرستان‌ها) به محل مشتری اعزام گردیده و ایرادات سیستم را در محل رفع خواهند نمود.

ارائه دستگاه جایگزین: در بسیاری از موارد در صورت انتقال یوپی اس معیوب مشتریان به تعمیرگاه اکسین ارتباط جهت انجام تعمیرات حتی در موارد غیرگارانتی ، در صورت عدم رفع مشکل حداکثر تا یکهفته ، یک دستگاه جایگزین به منظور جلوگیری از توقف بهره برداری در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.
​​​​​​​
تعمیر یا تعویض قطعات: کلیه قطعات تجهیزات UPS به جز قطعات جانبی و بدنه دستگاه در دوره گارانتی توسط این واحد بصورت رایگان تعمیر و یا تعویض گردیده، دستگاه ها پس از سرویس و تست نهایی و حصول اطمینان از برطرف شدن ایراد، تحویل مشتری می گردد.

بازبینی دوره‌ای: کارشناسان این واحد متعهد هستند تا در صورت اعلام نیاز مشتری با سرکشی های منظم و دوره‌ای جهت انجام سرویس های تعمیر و نگهداری سیستم‌های مورد استفاده وی، نسبت به تشخیص، اعلام و برطرف نمودن ایرادات احتمالی سیستم‌ها در جهت ایجاد امکان بهره برداری بهینه از انها اقدام نمایند.

سایر خدمات پشتیبانی: آموزش کاربران جدید، بررسی و اعلام مشکلات سیستم‌های جانبی نظیر سیستم ارتینگ و کابل کشی ، مشاوره برای انتخاب باتری مناسب، طراحی و چاپ برچسب و… از دیگر خدمات این واحد است که با هماهنگی واحد فروش اکسین ارتباط در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
​​​​​​​