مزایای اصلی قرارداد تعمیر و نگهداری سالانه ما چیست؟

ما با ارائه طیف گسترده ای از مزایای رقابتی نسبت به سایر همکارانمان جامع ترین خدمات و پشتیبانی را در سطح استان خوزستان به شما ارائه می دهیم.

ما زمان پاسخگویی را در کمتر از 2 ساعت در مرکز استان و 24 ساعت در سایر نقاط تضمین می کنیم و هیچ نگرانی در موارد اضطراری وجود ندارد. ما انعطاف پذیری لازم برای افزایش و یا کاهش خدمات برای پوشش برنامه های خود به مشتریان را دارا هستیم.
ساعات کاری انعطاف پذیر تیم ما میتواند برنامه ریزی سرویس و تعمیرات را برای شما آسانتر کرده  و اطمینان داشته باشید که همه کارها توسط تیم تکنسین های با تجربه ی ما پشتیبانی می شود.

چرا سیستم های UPS نیاز به سرویس منظم دارند؟

ماهیت حیاتی سیستم های UPS به این گونه است که برای اطمینان از عملکرد صحیح قسمتهای داخلی یوپی اس و باتری های آن ، باید به طور منظم تست و سرویس شوند.

یک برنامه نگهداری دقیق UPS می تواند از کسب و کار شما در برابر خطاها و تعمیرات گرانقیمت محافظت کند ،
این در حالیست که با توجه به شرایط آب و هوایی خوزستان سرویس های به موقع می تواند عمر کاری UPS را به حداکثر رساند.
​​​​​​

​طول عمر باتری های یوپی اس من چقدر است؟

"طول عمر طراحی شده " برای باتری های مخصوص یوپی اس باتری بسته به نوع آنها  معمولاً بین 5-8 سال است. عمر طراحی شده برای باتری های کوچکتر 3-5 سال است.
دقت کنید هنگام اشاره به "عمر طراحی" این به معنای عمر عملیاتی باتری نیست و هرگز تضمین کننده دوام کارکرد باتری نیست.
متاسفانه برخی فروشندگان با استفاده از عدم آگاهی خریدار طول عمر طراحی شده را بعنوان عمر عملیاتی کارکرد باتری معرفی میکنند در صورتی که باتری نیز مانند یک انسان 2 شاخص " امید به زندگی" و " طول عمر عملیاتی" دارد که قطعا" طول عمر عملیاتی او بسیار کوتاه تر از امید به زندگیست.
در زمینه باتری طول عمر کارکرد به عوامل مختلفی از جمله کیفیت ساخت ، شرایط محیطی ، دما ، ولتاژ و جریان شارژ و دشارژ ، تعداد چرخه تخلیه و غیره متکی است.
بطور معمول در استان خوزستان باتری های با کیفیت که در یک محیط تمیز و کنترل شده از نظر آب و هوا و در شرایط کارکرد عالی قرار بگیرند می توانند تا 5 سال عمر عملیاتی قابل قبولی داشته باشند.

چگونه باید باتری ها را نگهداری کرد؟

ما پیشنهاد می کنیم که باتری ها هر 4-6 ماه یکبار تست و بررسی شوند. ما می توانیم یک آزمایش جامع باتری شامل تست امپدانس و بار را ارائه کنیم تا شما گزارش کاملی از سلامت باتری ها در سیستم UPS خود بدست آورید.
همچنین بررسی ولتاژ شارژر و کنترل دمای محیطی می تواند تاثیرات قابل توجهی در عملکرد سیستم باتری داشته باشد.
این عوامل به ما امکان می دهد از بروز هرگونه مشکل جدی جلوگیری کرده و اطمینان حاصل کنیم که خرابی ها قبل از بروز خطرات احتمالی برطرف می شوند. هر سلول باتری خراب را می توان در تستها شناسایی کرد و این اجازه را به ما می دهد تا باتری های تکی را به جای یک سری کامل تحت شرایطی خاص جایگزین کنیم.

چرا باتری ضعیف می شود؟

هنگامی که از باتری های سرب اسیدی در سیستم UPS استفاده می شود ، در حالتی که ما به آن "حالت شناور" می نامیم کار می کنند. در حالت شناور ، باتری ها به طور مداوم شارژ می شوند تا اطمینان حاصل کنیم که شارژ کامل را حفظ می کنند. هنگامی که یو پی اس از باتری تغذیه می کند منجر به تخلیه باتری می شود.بسیاری از تخلیه های عمیق باعث کاهش عمر باتری می شوند. این دسته از باتریها به عنوان باتری آماده به کار طراحی شده اند ، سیکل کاری آنها (شارژ / تخلیه) به مرور باعث ضعیف شدن آنها می شود.
وقتی یو پی اس مکررا" "قطع برق" را تجربه می کند ، این امر می تواند چرخه عملیاتی را بسیار کاهش دهد.
در اینجا میتوانید 5 عامل خرابی باتری را مطالعه کنید.اگر باتریهای یوپی اس شما سریع خراب می شود و این مشکلات را تجربه کرده اید ، لطفا با ما تماس بگیرید تا ما به کمک شما راه حل های احتمالی را بررسی کنیم.

عوامل تاثیر گذار در کاهش طول عمر باتری چیست؟

عامل محیطی - دمای کارکرد مطلوب میانگین دمای 20 درجه سانتی گراد با گردش هوا خوب در طول روز است. توجه داشته باشید که هر 8 درجه بالاتر باعث کاهش 50 درصدی عمر باتری می شود.

پارامترهای ولتاژ شارژ صحیح - اطمینان از اینکه یو پی اس باتری را در محدوده ولتاژی توصیه شده شارژ می کند ، توجه کنید که این نکته اجازه جبران نوسانات دما را می دهد.

وجود ریپل در ولتاژ شارژر - یو پی اس ای که دارای خازن های DC قدیمی تر است ، به ریپل موجود ولتاژ اجازه می دهد تا از طریق باتری ها عبور کرده و همین موضوع باعث خرابی باتری می شود.
یکی از ویژگی های برنامه تعمیر و نگهداری دوره ای ، امکان تعویض این خازن ها را قبل از بروز تأثیرات منفی فراهم خواهد کرد.